Prohledat tento blog

středa 6. února 2013

Remington S9950 Shine Therapy nikdy víc

Ahoj, 
Včera byl jeden článek o mojí práci a dnes se vrátíme zpět k ústřednímu tématu blogu: kráse. Chtěla bych se s Vámi podělit o zkušenost s mou žehličkou Remington S9950 Shine Therapy
  • Reklama slibuje, že po vyžehlení budou vaše vlasy lesklé a krásné. Já zpočátku byla úplně nadšená, vlasy se mi leskly jako po použití kvalitní masky na vlasy určené pro zvýšení lesku. Navíc nebyly ani trochu zplihlé.
  • Tento efekt vydžel cca měsíc. Poté se vlasy lesknout přestaly. Nic jsem si z toho nedělala, tak se ze "zázračné žehličky" stala žehlička obyčejná. 
  • Jenže s efektem lesku odešly i ostatní výhody. Ve vlhku se mi vlasy začaly vlnit, i když jsem je předtím pečlivě vyžehlila a dokonce jsem použila uhlazující sérum. 
  • Uzdravení vlasů jsem nezaznamenala, možná ze začátku působily zdravější díky lesku vlasů. Spíše naopak, už si toho všiml i můj přítel, že když si vlasy žehlím, tak je mám potom krepaté a nehezké. Opravdu tuto žehličku nedoporučuji lidem s jemnými slabými vlasy, ještě více vám je poničí.
  • Vrchol všeho byl, když se mi po 3 měsících rozbil ukazatel, který signalizuje, že žehlička je nahřátá na danou teplotu. Opravdu mě tímto produktem Remington zklamal
  • Cena je v současné době opravdu nízká, seženete ji od 797 Kč. Otázka je, jestli vám to stojí za zničené vlasy. Já si tedy radši připlatím a koupím si novou. 
Jakou žehličku používáte vy? Budu ráda za tipy na nějakou šetrnou. Moc děkuji!

Žádné komentáře:

Okomentovat

Děkuji za vaše komentáře, dělají mi velkou radost!