Prohledat tento blog

úterý 19. února 2013

TAG 7 smrtelných hříchů krásy + Práce hostesky

Krásné úterý :-)
Doufám, že se máte lépe, než já, protože jak to tak vypadá, mám asi v noze zánět. Problém mi dělá si na chvíli stoupnout, nedovedu si představit, jak se "dokulhám" na francouzštinu. 
A to zrovna v době, kdy mě do databáze zařadily hned dvě agentury organizující práci hostesek. Grrr, tohle naštve. První z nich se jmenuje PPM Factum a je to opravdu agentura s širokou působností. Dělají vše od ochutnávek, přes večírky až po průzkumy trhu. Odkaz na jejich stránky: http://www.ppm.cz/
Druhou si zatím nechám pro sebe, protože mě mají ještě kontaktovat, ale pokud to dopadne na nějakou spolupráci, tak vám určitě dám vědět. Prozradím jen, že agentura organizuje ochutnávky piva, promo pro filmy v kinech, ochutnávky i koncerty a večírky. To zní jako velká zábava a příjemná práce.
A také se mi rýsuje jedno promo na cigarety, zatím nechci moc prozrazovat, kdyby to náhodou neklaplo :-) Ale tu práci dostanu, tak vy budete jedni z prvních, kdo se o tom dozví.

Ale zpátky ke kosmetice. Zaujal mě už trochu starší, ale přece jenom dost zábavný kosmetický TAG s tématem sedmi hříchů :-) Tak jdeme odpovídat...


Sedm smrtelných hříchů krásy1) Závist: Jaký je tvůj nejdraší a nejlevnější kosmetický výrobek?

Zdroje obrázků:
http://www.parfemy.net/thierry-mugler-alien-parfemovana-voda-21/
http://zbozi.kontaktyfirem.cz/?q=tu%C5%BEka

O nejdražším výrobku jsem musela dlouho přemýšlet, ale pak mě to trklo - parfémy! Potrpím si na ty dražší a není mi líto do nich vrazit nemalé peníze. V současné době je můj nejdražší parfém na poličce Alien, mám celou sadu. Kupovala jsem ji za 1499 Kč, obsahuje maličkatý krém na ruce, mini sprchový gel a 30ml parfému Alien. 
A k nejlevnější věci, to nemusím dlouho přemýšlet. Je to no name tužka na oči z výprodeje jedné rokycanské drogérie. Ale kreslí překvapivě pěkně a vydrží. No nekupte to za 10 Kč.

2) Hněv: Jaký kosmetický výrobek miluješ a zároveň nenávidíš? Co pro Tebe bylo nejtěžší sehnat?

Co miluji a zároveň nenávidím? Mou masku na vlasy L´Oréal Absolut Repair. Krásně voní, má úžasné výsledky, dobře se nanáší, ale kde vzít čas na to, nechat ji působit 15 minut? 
A druhou otázku si trochu pozměním, já to totiž ještě nesehnala. Jsou to parfémy od značky Demeter Fragrance. Firma si zakládá na tom, že vyrábí vůně podobné těm, které střetáváme v běžném životě. Takže můžete vonět po čokoládovém koláči, karamelu, cukrové vatě, pina coladě, ale i po více bizarních věcech - po sněhu, čerstvě posečené trávě, nebo hlíně. Zatím marně toužím potom mít doma aspoň jeden kousek. Nějaké se nabízejí na "jahodě", ale ty se mi moc nelíbí. A platit šílené poštovné z USA? Děkuji nechci. Tak zatím zůstávám u vzorečků, které sháním na arome.cz. 

3) Obžerství - jaký je tvůj nejchutnější produkt?

Přečtěte si tenhle článek (http://mojerecenzekosmetiky.blogspot.cz/2013/01/parfemy-vonici-po-cukrovinkach.html) o parfémech vonících po cukrovinkách a rozhodněte za mě, miluji je všechny. A taky stojí za zmínku melounový balzám od značky Balea, mňam


4) Co vynecháváš, protože jsi líná?

Odličování! Ale to by se fakt nemělo, musím se tohoto zlozvyku urychleně zbavit. 

5) Jaký kosmetický produkt ti dodává nejvíce sebevědomí?

Jednoznačně řasenka. Jsem blondýnka a mám husté dlouhé řasy, ale bez řasenky bohužel téměř neviditelné.

6) Co tě nejvíce přitahuje na druhém pohlaví?

Můj přítel mě přitahuje snad úplně vším :) Líbí se mi jeho tmavé vlasy, má krásné oči a ten úsměv :-) Vůbec nejradši mám jeho postavu, na které pracně maká v posilovně. Navíc se chová jako gentleman a je ke mně pozorný :-)

7) Co bys nejraději dostala v současné době dárkem?

Zdravé koleno bez zánětu? :D Ne, tohle je kosmetický TAG. V současné době toužím po únorovém Senzaboxu a dokonce ho dárkem dostanu od maminky :-)
Zdroj obrázku: www.senzabox.cz


Líbil se vám TAG? Myslíte, že bych měla vymyslet svůj?
1 komentář:

  1. Ty vůně Demeter Fragrance mě zároveň lákají i děsí :D vonět jako sníh? Ale na Reese's jsem určitě zvědavá, tak až na ně někde narazíš, určitě dej vědet :))

    OdpovědětVymazat

Děkuji za vaše komentáře, dělají mi velkou radost!