Prohledat tento blog

pátek 5. dubna 2013

Jednoduchý outfit do školy

Ahoj :-)
Poslední dobou je tu "přerecenzováno", tak mě napadlo, že by se občas hodil jenom kratičký článek o mém životě, nebo nějaký outfit. Ale nebojte, recenze budou, právě pro vás testuji výrobky Dermacol. Mám již odzkoušený Dermacol make-up cover a musím říct, že se asi stane mojí jedničkou mezi make-upy a z prvního místa vytlačí i mnou tolik opěvovaný Revlon Color Stay. Taky testuji samoopalovací mléko od Dermacol, to je na delší dobu, nechci soudit po prvním dni. Mohu jen říct, že na internetu ho dost přeceňují, zas tak úžasné není, ale více v recenzi. Potom jsem ještě vyzkoušela Dermacol bázi pod make-up, tami rovněž nepřipadá jako nějaký zázrak, ve srovnání s tou od Sephory se může jít Dermacol bodnout. A posledním testovaným výrobkem bude maska pro problematickou pleť, uvidíme, jak se osvědčí.
A teď už foto jednoduchého outfitu, který nosím do školy. V popiscích naleznete informace o ceně outfitu a kde byly jednotlivé věci zakoupeny.  Mimochodem botky prodávám, tak kdyby měl někdo nohu 37 a zájem, tak pište :-)

Líbí se vám outfit? Co nosíte do školy vy? Máte blog se zajímavou a zároveň dostupnou módou? Dejte mi na něj odkaz do komentářů, třeba získáte dalšího followera :-)

2 komentáře:

  1. Mě se líbí kabelka i když věci od vietnamců moc ráda nemám, protože se mi zdá, že smrdí..Já osobně nosím spíše pohodlné oblečení:)


    Zvu tě na giveaway http://by-anett-s.blogspot.cz/2013/03/jarni-giveaway.html

    OdpovědětVymazat
  2. Ahoj, s kabelkou jsem spokojená, nesmrdí, ani když zmokne. Moc děkuji za pozvání na GA, určitě se podívám na tvůj blog :)

    OdpovědětVymazat

Děkuji za vaše komentáře, dělají mi velkou radost!