Prohledat tento blog

středa 17. dubna 2013

New in, clip in z locahair.cz a objevení Bubble Tea

Ahoj,
Po delší době se hlásím s novým příspěvkem. Trošku jsem nakupovala a chystám se vám říct, pro co si běžet do obchodů. Navíc vám konečně ukážu nandané clip-in z locahair.cz. Jdeme na to :-)

Nejdřív vám chci ukázat boty od Baťi, které jsem prostě musela mít. Byly zlevněné na 399 Kč z 999Kč a jsou prostě úžasné. Já jsem zvolila béžovou barvu, mají je i v černé, ale ty se mi moc nelíbily. Podpatek mají 12 cm, ale je širší, takže se na tom dá chodit, ale na celodenní nošení to bohužel není. 
K dalšímu úlovku mě inspirovala Petra z Lovelyhair. Jsou to černé šaty s límečkem se zlatými perličkami. Krásně obepínají postavu, jsou pohodlné a dle mého přítele sexy :-) Slevněné z 619 Kč na 379 Kč, a to se vyplatí :-)
No a než ukážu ty slíbené clip in z locahair.cz, tak bych vám chtěla doporučit jeden nápoj, který mě doslova uchvátil - Bubble Tea. Pokud ho máte v okolí, tak si na něj zajděte. U nás v Plzni je v Olympii, kam to mám tedy kus cesty, škoda. Ceny mi přijdou poměrně vysoké - 65Kč za střední nápoj a 75 Kč za velký nápoj. Ještěže jsem měla slevový kupón na střední nápoj, jinak bych asi ani neochutnala.
Já jsem si dala jahodu s mangem, jahodovými praskajícími kuličkami a liči želé. Nápoj je poměrně sladký, jen to liči želé se mi zdálo nahořklé. Je rozhodně velmi osvěžující a docela lituji, že si ho nemůžu dát třeba na Boleváku, nebo na koupališti. Přítel zkusil kombinaci jablko + jahoda a k tomu mango kuličky a liči želé. Jeho nápoj byl dost hořký (kromě mango kuliček), takže se téhle kombinaci radši vyhněte :-)


A na závěr ty slíbené clip in z locahair.cz. Jsou to asi fakt nejhezčí vlasy, co jsem kdy měla. Na fotkách možná nevypadají tak úchvatně, ale ve skutečnosti se lesknou a jsou moc krásné. Navíc mají super malé neviditelné sponky. Co jim říkáte? Mně zvyšují sebevědomí dost :-) Byly tedy dost drahé, s poštou mě vyšly na 1750 Kč, ale zas vím, že jsou to pravé lidské kvalitní vlasy a že něco vydrží.


Žádné komentáře:

Okomentovat

Děkuji za vaše komentáře, dělají mi velkou radost!