Prohledat tento blog

středa 8. května 2013

Essence eyeliner pen + práce hostesky pro Bosch

Ahoj,
Dnešní článek bude rychlovka :-) Začalo mi zkouškové, navíc práce pro hostesky je všude dost, takže se nezastavím :-) Nejdřív bych vám ráda ukázala pár fotek z promo akce a potom vám dám tip na super oční linky od Essence, se kterými jsem naprosto spokojená :-)

Kdo mě čte pravidelně, tak ví, že si přivydělávám jako hosteska a moje práce mě moc baví. Minulý týden jsem dělala promo pro Bosch, předváděli jsme jejich šlehače a vysavače. Navíc se lidé mohli vyfotit s naším maskotem z filmu Epic a imaginárními zvířátky na obrazovce (viz foto, no není ten pes jako živý?). Momentálně mě čeká promo na cider od Budvaru, sirupy Essence a pak mám nějaké to rozdávání letáčků pro AZ Smart. Uvítáte fotky z dalších akcí?


Ale teď už k recenzi na Essence eyeliner pen.
 • Žádné mínusy jsem nenašla, jednoznačně nejlepší linky v cenové kategorii. 
 • Velmi snadno s nimi nakreslí linky i začátečník (i když já jsem úplný antitalent a na začátku se mi třásla ruku, jak je asi vidět na fotce.
 • Barva je pěkně sytě černá, přitom linky při nanášení nestékají, nebo naopak nemusím na oko tlačit, abych dostala barvu ven.
 • Drží mi celý den a neobtiskávají se (díky bohu, konečně).
 • Odlíčit se dají dobře, ale bacha, vodou moc sundat nejdou, ale nemusím vám připomínat, jak důležité jsou odličovací přípravky :-)
 • Cena je 59,90 Kč, což je bomba, na to, jak jsou skvělé :-)
2 komentáře:

 1. Ano, chceme fotky, informace o hostessingu, všechnoooo. Třeba by mě zajímalo, co tě na tom tak baví? 500x denně omílat info o mixéru, vnucovat letáky, cpát lidem ochutnávky? Neber to zle pls...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak rozdávání letáčků není nejzábavnější, ale je docela dobře placené. Nejvíc mě baví ochutnávky, ráda popisuji produkt, odpovídám zákazníkům na otázky, doporučuji jim např. příchutě apod. Mám radost z prodaných kusů i z pozitivních reakcí zákazníků. Doufám, že to takto stačí :-)

   Vymazat

Děkuji za vaše komentáře, dělají mi velkou radost!