Prohledat tento blog

pátek 7. června 2013

OOTD 8.6.2013 + New in

Ahoj, dnešní článek jsem pojala jako takovou outfitovou rychlovku. Ukážu vám svůj oblíbený outfit, který ráda nosím na schůzky s lidmi z agentur, nebo do města. Taky vám dám tip na super šaty na léto, které jsem ukořistila v Terranově
Původně jsem chtěla recenzovat péči na nehty od Sally Hansen, ale ta musí dnes počkat, jelikož dnešní den se ponese ve znamení nákupů a ty mi hrozně dlouho trvají. Navíc jdu vybrat boty, což v mém případě znamená objet celé město, jelikož na lidi s úzkou nohou v kombinaci s velkými prsty nikdo nemyslel. Potom to dopadá tak, že mě 37 tlačí a musím je doma roztahovat (na tohle téma už tu článek byl), nebo jsou mi dobře, co se týče špičky boty, ale jinak se mi vyzouvají. Sehnat boty je horor. A ještě musí být pohodlné, jelikož v nich budu stát jako hosteska 18 hodin denně v rámci konference pro Home Credit. So, wish me luck :-) 

A jdeme na outfit...

Líbí se mi, že na tričku i kabelce je krajka, vše je laděno do tří barev: námořnicky modré, zlaté a černé. Na fotce to tak možná nevypadá, ale skoro to působilo jako šatový outfit. Pod krajkové tričko si vždy beru tílko, podle mě by pouze podprsenka s krajkovým tričkem působila vulgárně. Daleko lepší se mi zdá kombinace s tílkem stejné barvy.

A odkud věci jsou?
  • Krajkové tričko - F&F (100Kč)
  • Tílko značky Bellissima - beauty lingerie s r.o. (www.pradlo-beauty.cz) (150 Kč)
  • Sako - www.qoc.de (ale mají ho i u Vietnamců) (300 Kč)
  • Sukně - New Yorker (219 Kč)
  • Punčochy - beauty lingerie s r.o. (100 Kč)
  • Boty - CCC (699 Kč + přidělání pásků u obuvníka 160 Kč)
  • Kabelka - e-bay.com (370 Kč)

A ještě vám ukážu jednu novinku, pro kterou si stojí za to skočit do obchodů
Jsou to šaty značky Terranova. Ve slevě mě vyšly na 199 Kč. Jsou hodně elastické. Líbila se mi neonově růžová barva, která dá vyniknout opálení. Jelikož mají výrazný vzor, budu je kombinovat s nude doplňky a žádné další vzory už nepřipadají v úvahu. 


Jak se vám líbí outfit a nové šaty? Jinak plánuji GA, tak můžete napsat, co by se vám líbilo jako dárek za vaši čtenářskou přízeň :-)Žádné komentáře:

Okomentovat

Děkuji za vaše komentáře, dělají mi velkou radost!