Prohledat tento blog

pátek 10. dubna 2015

Clip in hotstyle.cz recenze

Ahoj,
dnes si dáme opět článek o clip in, jelikož jste si o tyto články hodně psaly do e-mailu. Tentokrát budeme recenzovat clip in vlasy ze stránek hotystyle.cz. Vlasy už mám rok, takže nadešel čas hodnotit.

Clip in hotstyle.cz recenze 

Clip in z hotstyle.cz klady

  • Určitě jako největší klad hodnotím široký výběr odstínů. Zkuste na internetu najít melír platinová blond-studená hnědá. Přeju vám hodně štěstí, protože já jedny vlasy musela dokonce vracet, jak fotky neodpovídaly.
  • Z hotstyle.cz mi přišly krásně promelírované vlasy, lesklé, hebké, délka i hmotnost seděla.
  • Vlasy vydržely rok a i teď jsou stále použitelné, ale stejně je do půl roku vyměním. Počítejte s životností kolem 1 roku, což je u denně nošených clip in slušné.
  • Vlasy nijak výrazně nevypadávaly, jen jsem je za ten rok o pár cenťáku šmikla, konečky to potřebovaly.
  • Jdou krásně natáčet, barvit, žehlit...Mám je na skoro všech videích rok zpět, můžete mrknout na můj youtube kanál, ale radši přikládám i fotku z promoce pro představu:


Clip in z hotstyle.cz zápory

  • Jdeme hned na ten hlavní ano? Chtěla jsem si clip in vlasy u hotstyle.cz objednat znovu. A co nevidím?
zdroj: hotstyle.cz

Jenže s tím mám problém. Za a) je to podle mě fiktivní sleva (= působí to tak na mě, jako na zákazníka), jak ukážu na dalším printscreenu, cena byla před rokem 1590 Kč s DPH. I když vezmu v úvahu, že se hýbal měnový kurz (s nímž ve vysvětlení operuje hotstyle), inflaci atp., tak se mi zdražení o 200 Kč zdá výrazné. A 2470 Kč? Takovou hodnotu podle mě clip in nemají, dle vysvětlení (viz dole) je prodražuje kurz a dovoz...To ale nic nemění na tom, že jsou oproti konkurenci dražší.

Důkaz z mého mailu zde:Ale je tu ještě za b) ty vlasy jsou oproti konkurenci výrazně dražší, nehledě na to, že konkurence (locahair, topvlasy) má clip in kvalitnější. 

Podívejte se, za jaké ceny prodává locahair:

www.locahair.cz - zdroj

U nich za stejné peníze můžete mít extra hustou sadu 140g/45 cm, nebo o 5 cm více a o 20g více s 55cm sadou. 


EDIT: Jelikož mě kontaktovali z hotstyle.cz s vysvětlením, přijde mi fér ho sem dát, ať není článek jednostranný: 


Žádné komentáře:

Okomentovat

Děkuji za vaše komentáře, dělají mi velkou radost!