Prohledat tento blog

neděle 13. prosince 2015

Recenze svíček Village Candle včetně srovnání vs Yankee Candle (video)

Ahoj,
dnes nás čeká video recenze svíček Village Candle. V poslední době se o nich hodně mluví a často se lidé na diskuzích ptají na srovnání se svíčkami Yankee Candle.

Jak vidíte za mnou, bylo z čeho vybírat, svíček Yankee a Village Candle a dalších máme požehnaně :-)


Co vás ve videu čeká? Nejprve porovnáme Village Candle vs Yankee Candle, co se týče kvality a následně vám představím svoje oblíbené svíčky od Village Candle.

Video recenze svíček Village Candle:
 Jelikož mám svíčky na kamenné prodejně, mohla jsem pro vás vybrat opravdu jen ty nejlepší vůně od Village Candle, se kterými určitě nešlápnete vedle. Pokud se vám video bude líbit, velmi ráda pro vás natočím i recenzi svíček Carolina Candle, které mají úžasné především ovocné vůně a recenzi svíček Woodwick s dřevěným knotem, které při zapálení praskají.

Pokud byste si svíčky chtěli prohlédnout na kamenné prodejně (a že jich moc není, kde se dají sehnat...), můžete u nás na těchto adresách:
Švermova 436, Rokycany
Nám. T.G. Masaryka 18, Plzeň

Do komentářů mi napište, jak se vám recenze líbila, zda byste uvítali recenze i na další svíčky a jaké svíčky máte rádi vy. Za vaše komentáře velmi děkuji, dělají mi radost :-)

5 komentářů:

 1. Ahoj,na Village candle mě přivedla tvoje recenze.Objednala jsem pár votivek,nějaké vosky a svíčku.Vybrala jsem juicy raspberry a ta voní dobře,pure linen provoněla hezky koupelnu.Svíčku jsem pořídila citrus a sage a čekala jsem tedy víc svěžesti citrusů,ale provoněla celý obyvák s kuchyní.Škoda jen,že nikde není obchod,kde bych si mohla přičichnout.Určitě uvítám další recenze na svíčky Carolina Candle a další.
  Světlana

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ahoj, jsem ráda, že jsi převážně spokojená s vůněmi :-) Ano, chce to vyzkoušet, já bych taky naslepo asi někde šlápla vedle...U nás v obchůdcích se očichat dají, ale máme pobočky pouze Plzeň a Rokycany...

   Vymazat
  2. To mám bohužel přes celou republiku :-).

   Vymazat
 2. Srovnávat Village Candle s Yankee Candle je jako srovnávat Coca Colu s Pepsi...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No zrovna Pepsi a Cola jsou mi teda úplně stejně odporný :-) Za svým názorem si stojím, každá značka má své dobré a horší vůně...

   Vymazat

Děkuji za vaše komentáře, dělají mi velkou radost!