Prohledat tento blog

neděle 9. června 2013

H&M laky - Copper, Gold Glitter a Nude

Ahoj, 
Dnes si dáme konečně slibovanou recenzi. Vybrala jsem sadu 3 laků, která se ještě nedávno v H&M prodávala ve slevě za 30 Kč, což je parádní cena. Moc jsem jim nedůvěřovala a jestli oprávněně, to se dozvíte o pár řádek dál. 

Rozhodla jsem se zavést známkování pro produkty jako ve škole:
1- výborný produkt, určitě bych neváhala a koupila si ho zase
2- Produkt hodný chvály s malinkými nedostatky
3 - Průměrně dobrý produkt, váhala bych ohledně koupě
4 - Špatný produkt, znovu bych si ho nekoupila
5 - Katastrofa, produkt absolutně neplní svůj účel, nekoupila bych si ho znovu ani za nic

H&M sada laků Copper, Gold Glitter, Nude - recenzeOdstíny Glitter Gold a NudeNa nehtech je jako podkladový lak odstín Nude, vrchní vrstvu tvoří Gold GlitterOdstín Nude v kombinaci s topcoatem od  Sally Hansen

 • Možná na fotkách marně hledáte odstín Copper, ten recenzovat nemohu z důvodu, že byl již po otevření úplně vyschlý. Zklamalo mě to, ale za tu cenu si na laky absolutně nestěžuji. Na nehtech Copper vypadá krásně(kamarádka ho zaschlý neměla), a to hnědou na nehtech nemusím. 
 • Ostatní odstíny nebyly vyschlé ani trochu. Nude se mi moc líbí, není do oranžova, ale je pěkně světle hnědý. Přímo svádí ke kombinaci se třpytkami, nebo extravagantnějšími barvami. 
 • Gold Glitter je super i samotný, ale mně se líbí i v kombinaci jako vrchní lak na Nude. Teď se mi hodně líbí nalakovaná celá ruka jednobarevným lakem a prsteníček pokrytý třpytkami. K tomuto účelu je ideální. Třpytí se opravdu intenzivně, takže chválím. Třpytky jsou menší a jejich tam opravdu hodně. 
 • Co se týče štětečku, tak lakování jde opravdu snadno, štěteček je super, netřepí se, velikost je akorát a lak se nanáší úplně snadno. 
 • Schne opravdu rychle, což je další plus.
 • Výdrž mě opravdu mile překvapila, bez chybičky vydrží něco přes týden, pak se lehce začnou odlupovat špičky. Na tu cenu to považuji za malý zázrak. 
 • Cena je 10Kč za kus, takže opravdu směšně nízká.
Závěrečné hodnocení: Dávám za jedna. Nemůžu jinak, laku se nedá nic vytknout, snadno se nanáší, rychle schne a dobře drží. Navíc ve slevě stojí opravdu minimum. Těším se na další laky H&M, doufám, že budou stejně skvělé.

Jaká je vaše zkušenost s laky H&M? Jste stejně spokojení?


4 komentáře:

 1. Odpovědi
  1. Každý má jiný vkus, ještě byla jedna barevná kombinace, tuším sytá růžová, kanárkově žlutá a zelená. A hlavně super drží.

   Vymazat
 2. Cena super, ale tu běžnou bych za ně asi nedala...Mám jeden lak s HM a nenadchl.

  World By Bella

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Aha, tak jak tak koukám, tak ne všechny laky od HM jsou super.

   Vymazat

Děkuji za vaše komentáře, dělají mi velkou radost!